Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

Liepos 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Otavoje, Kanadoje,  susitiko su Kanados prekybos viceministru Timothy Sergentu, su kuriuo diskutavo apie dvišalės prekybos ir glaudesnio ekonominio bendradarbiavimo perspektyvas.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

Šiandien, liepos 13 dieną, įvykusiame posėdyje Ekonominės diplomatijos taryba aptarė Užsienio reikalų ministerijos ir Ūkio ministerijos pasiūlymus dėl ekonominio atstovavimo sistemos tobulinimo.

Ekonominiai santykiai »

Liepos 6 dieną vykusiame Europos Sąjungos ir Japonijos vadovų susitikime Briuselyje buvo pasiektas politinis susitarimas dėl ES ir Japonijos ekonominės partnerystės sutarties sudarymo. Užbaigus derybas, šis susitarimas taptų didžiausiu ES laisvosios prekybos susitarimu – ES ir Japonija kartu sukuria 30 procentų pasaulio BVP.

Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
34911739540_176ba79667_k.jpg

Birželio 14 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vykо studijos „E. valdžios sektoriaus galimybės Čilėje ir Kosta Rikoje“ pristatymas, skirtas Lietuvos informacinių technologijų (IT) įmonėms.

Ekonominiai santykiai »

Birželio 14 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks rinkos studijos „E. valdžios sektorių galimybės Čilėje ir Kosta Rikoje“ pristatymas, skirtas Lietuvos informacinių technologijų (IT) įmonėms, ieškančioms naujų eksporto rinkų ir besidominčioms verslo galimybėmis Lotynų Amerikos ir Karibų šalyse.

Ekonominiai santykiai »
tomas_razmus-6937.jpg

Birželio 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Lietuvos garbės konsulais užsienyje ir Lietuvos diplomatais bei specialiaisiais atašė, dirbančiais ekonomikos srityje.

Ekonominiai santykiai »
tomas_razmus-2388.jpg

Baltijos regiono šalių investuotojų forumo diskusijoje „Europa – pasiruošimas geopolitiniam cunamiui?“ užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su vienu žymiausių pasaulyje geopolitikos ekspertų dr. George‘u Friedmanu ir Europos Komisijos migracijos ir vidaus reikalų generalinio direktorato direktoriaus pavaduotoju Olivier Onidi diskutavo apie geopolitinius iššūkius regione ir pasaulyje, jų įtaką nacionaliniu ir globaliu lygiu. 

Ekonominiai santykiai »

Lietuvoje gegužės 29–birželio 2 dienomis vyks Lietuvos diplomatų ir specialiųjų atašė, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija. Beveik šešiasdešimt Lietuvos ekonominių atstovų, dirbančių 37 pasaulio valstybėse ir 2 tarptautinėse organizacijose, susipažins su naujosios vyriausybės prioritetais ekonominės diplomatijos srityse, dalysis patirtimi ir diskutuos, kaip efektyviau atstovauti šalies ekonominiams interesams, stiprins kompetencijas specializuotuose mokymuose.

Ekonominiai santykiai »
DSC_1032.JPG

Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius gegužės 19 dieną Vilniuje Seimo Užsienio reikalų komiteto organizuotoje diskusijoje akcentavo, kad artimiausiu metu prasidėsiantis laikinas ES ir Kanados ekonomikos ir prekybos sutarties taikymas vainikuos septynerių metų darbą ir leis visiems įsitikinti susitarimo teikiama nauda.

Ekonominiai santykiai »

Lietuvos nuolatinės atstovybės prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje diplomatė Ieva Baršauskaitė buvo išrinkta Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) Subsidijų ir kompensacinių priemonių komiteto pirmininke. Šiam sprendimui pritarė visos 164 PPO narės.

Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
20170510_su JTB atstovais 1.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 10 dieną susitikimuose Tokijuje akcentavo atsiveriančias naujas galimybes Lietuvai ir Japonijai plėsti ekonominį bendradarbiavimą.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
20170411_su Omano prekybos ir pramonės ministru Ali bin Masoud bin Ali al Sunaidy.jpg

Antrąją vizito Omane dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Omano prekybos ir pramonės ministru Ali bin Masoud bin Ali al Sunaidy aptarė dvišalio ekonominio bendradarbiavimo galimybes ir planus efektyviau išnaudoti esamą potencialą.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
tomas_razmus-1315.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 7 dieną susitikime su Lietuvoje viešinčiu Pensilvanijos bendruomenės ir ekonominės plėtros departamento sekretoriumi Dennis M. Davin aptarė dvišalių ekonominių ryšių plėtros galimybes.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

Užsienio reikalų ministerijoje balandžio 4 dieną įvyko seminaras-diskusija „Eksporto klubas: Pensilvanija, JAV“, surengta bendromis Lietuvos ambasados JAV, VšĮ „Versli Lietuva“ ir Pensilvanijos bendruomenės ir ekonominės plėtros departamento pastangomis.

Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata