Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Slovėniją Valstybės dienos proga

Sukurta 2019.06.25 / Atnaujinta 2019.06.25 18:51

Birželio 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Slovėnijos Respublikos užsienio reikalų ministrą Miro Cerar Valstybės dienos proga.

Ministras padėkojo Slovėnijai už paramą Lietuvos pozicijai dėl statomos Astravo AE Baltarusijoje, taip pat kitais Lietuvai svarbiais užsienio politikos klausimais.

L. Linkevičius išreiškė viltį dėl šalių tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ES ir NATO bei pasveikino Slovėniją šiemet puikiai suorganizavus ketvirtąjį Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikimą Liublianoje, kuriame buvo aptarti Europai būtini regioniniai energetikos, transporto ir skaitmeniniai projektai.

Sveikinimo laiške L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuvos ir Slovėnijos santykiai yra draugiški, aktyvūs ir artimi bei išreiškė įsitikinimą, kad šalių bendradarbiavimas tiek dvišaliais klausimais, tiek partnerystė tarptautinėje arenoje ateityje tik intensyvės.

Slovėnija mini Valstybės dieną nuo 1991 metų birželio 25 dienos, kai buvo paskelbta šalies nepriklausomybė nuo Jugoslavijos.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
93344_3d26294d9f8ea6268a11b05e4b51aaad.png

Informuojame, kad Austrijos Respublika nuo kovo 13 dienos įvedė naujas priemones siekiant stabdyti koronaviruso (COVID-19) plitimą. 

Daugiau informacijos  →

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »