Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius susitiko su Šveicarijos užsienio reikalų ministru

Sukurta 2018.11.15 / Atnaujinta 2018.11.15 17:14
  Ministras L. Linkevičius susitiko su Šveicarijos užsienio reikalų ministru

  Lapkričio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Berne susitiko su  Šveicarijos užsienio reikalų ministru Ignazio Cassis.

  Lietuvos ir Šveicarijos užsienio reikalų ministrai aptarė  dvišalio bendradarbiavimo, investicijų, švietimo, Europos saugumo, migracijos,  ES-Šveicarijos bendradarbiavimo, santykių su Rusija ir kibernetinio saugumo klausimus.

  „Lietuva per metus patyrė  tūkstančius kibernetinių atakų, kylančių iš Rusijos. Galime pasidalinti savo patirtimi, įgyta kovojant su hibridinėmis grėsmėmis”, – sakė ministras L. Linkevičius.

  Lietuvos užsienio reikalų ministras padėkojo kolegai už pagal bendradarbiavimo programą Lietuvai skirtą Šveicarijos finansinę paramą ir pakvietė Šveicarijos užsienio reikalų ministrą kitais metais apsilankyti Lietuvoje.

  Vizito Šveicarijoje metu L. Linkevičius taip pat susitiko su Ciuricho Saugumo studijų centro vadovu Dr. Oliveriu Thränertu, su kuriuo aptarė euroatlantinio saugumo, santykių su Rusija, Rytų kaimynystės ir kovos su propaganda ir dezinformacija Europoje klausimus.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Sveicarija2.jpg

  Rugpjūčio 1 dieną ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino kolegą, Šveicarijos Konfederacijos tarėją ir užsienio reikalų departamento vadovą Ignazio Cassisą. Sveikinimo laiške ministras šiltai prisiminė praėjusių metų apsilankymą Šveicarijoje, kurio metu buvo aptartos europinės, saugumo ir gynybos aktualijos.

  Dvišaliai santykiai »
  su prezidentu.jpg

  Balandžio 9 dieną Berne Lietuvos Respublikos ambasadorius Edvilas Raudonikis įteikė skiriamuosius raštus Šveicarijos Konfederacijos Prezidentui Ueli Maurer.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata