Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų viceministras N. Germanas susitiko su Irano ambasadoriumi

Sukurta 2017.10.31 / Atnaujinta 2017.10.31 08:40
   Užsienio reikalų viceministras N. Germanas susitiko su Irano ambasadoriumi
   Užsienio reikalų viceministras N. Germanas susitiko su Irano ambasadoriumi

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 30 dieną susitiko su Varšuvoje reziduojančiu Irano Islamo Respublikos ambasadoriumi Raminu  Mehmanparastu. Viceministras pasidžiaugė, kad neseniai buvo paskirtas Lietuvos garbės konsulas Irane bei  aptarė numatomus pasirašyti dvišalius susitarimus.

   Irano ambasadorius informavo, kad Irano užsienio reikalų ministras Dr. Javadas Zarifas norėtų aplankyti Lietuvą, pakvietė viceministrą atvykti į Iraną ir išreiškė Irano susidomėjimą bendradarbiauti su Lietuva atsinaujinančios energetikos, gamtinių dujų, žemės ūkio produkcijos ir informacinių technologijų srityse. 

   Vizito į Lietuvą metu ambasadorius Raminas  Mehmanparastas taip pat susitiko su ūkio viceministre Lina Sabaitiene, žemės ūkio viceministru Rolandu Taraškevičiumi, užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktoriumi Eduardu Borisovu, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinio direktoriaus pavaduotoju, vyriausiuoju patarėju verslo vystymo klausimais Romu Gėgžnu.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_9476.JPG

   Balandžio 30 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Irano ambasadoriumi Lietuvai Masoudu Edrisiu Kermanshahiu, su kuriuo aptarė dvišalio bendradarbiavimo aktualijas, Irano branduolinio susitarimo (JCPOA) įgyvendinimo bei kiti aktualius tarptautinius klausimus.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG-20181128-WA0003 (002).jpg

   Lapkričio 26 – 27 dienomis Teherane surengtas renginys „Lithuania in Focus“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui ir diplomatinių santykių su Iranu 25-mečiui paminėti.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata