Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vilniuje lankosi Europos Komisijos atstovai

Sukurta 2018.05.24 / Atnaujinta 2018.05.24 15:01
  Vilniuje lankosi Europos Komisijos atstovai

  Gegužės 22-25 dienomis vyksta Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas pažintinis vizitas dvylikai Europos Komisijos atstovų iš įvairių direktoratų ir Generalinio sekretoriato. Vizito metu svečiai susitinka su Seimo, Europos reikalų komiteto nariais, Prezidento kanceliarijos, įvairų ministerijų atstovais, lankosi Europos Sąjungos atstovybėje, Europos lyčių lygybės institute.

  Europos Komisijos atstovai jau buvo supažindinti su Lietuvoje taikomomis priemonėmis ekonomikos augimui ir konkurencingumui skatinti, struktūrinėmis reformomis ir socialine politika. Taip pat domėjosi, kaip įsisavinama Europos Sąjungos struktūrinė parama. Rytų Europos studijų centre jiems buvo pristatyta veikla stiprinant bendradarbiavimą su Rytų partnerėmis bei didinant visuomenės atsparumą priešiškai propagandai.

  Svečiai taip pat lankysis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre, įmonėje „Litgrid“ bei Europos humanitariniame universitete.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Gegužės 3 dieną Lietuva kreipėsi į Europos Komisiją dėl neatsakingo Baltarusijos požiūrio į branduolinę saugą ir tarptautinius įsipareigojimus dėl Astravo atominės elektrinės. 

  Ministerijos naujienos »
  _MG_3848_.jpg

  Lapkričio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Lietuvoje viešinčia už teisingumą, vartotojų teises ir lyčių lygybę atsakinga Europos komisare Vera Jourova aptarė pasirengimą Europos Parlamento rinkimams ir kitas aktualias ES teisingumo ir lygių galimybių politikos temas.

  Daugiašaliai santykiai »

  Spalio 16 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu energetikos klausimams Marošu Ševčovičiumi. Susitikimo metu ministras padėkojo už paramą Baltijos šalių sinchronizacijos projektui, pasidžiaugė pasiektu regioniniu susitarimu dėl jo vykdymo pradžios bei aptarė tolesnius žingsnius.

  Daugiašaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata