Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00
Faksas +47 221 292 01
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Statybos Norvegijoje.jpg

Rugpjūčio 29 d. VšĮ „Versli Lietuva“, Norvegijos-Lietuvos prekybos rūmai ir Lietuvos ambasada Norvegijoje organizavo „Eksporto klubo“ renginį, skirtą Lietuvos įmonių galimybėms šios šalies statybų rinkoje.

Ekonominiai santykiai »
LNG event 1.jpg

Lietuvos ambasada Osle kartu su Lietuvos profesionalų klubu 2017 metų birželio 20 dieną organizavo renginį "Nepriklausomybės" kelias".

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Norvegijoje »
IMG_20170616_174133.jpg

Birželio 15-16 dienomis Norvegijoje įvyko Lietuvos garbės konsulatų Kristiansande ir Stavangeryje atidarymas, veiklą pradėjo naujai paskirti garbės konsulai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
IMG_20170524_115618 (2).jpg

Pagal Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinius mechanizmus per pastarąjį dešimtmetį Lietuvai skirta daugiau nei 151 mln. eurų, 2014-2021 m. laikotarpiui  dar daugiau nei 117 mln. eurų. Tokiu glaudžiu bendradarbiavimu šiandien pasidžiaugta finansų viceministrės Loretos Maskaliovienės ir Norvegijos ministro Europiniams reikalams Frank Bakke-Jensen susitikime.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
561.jpg

Gegužės 22 d. veiklą pradėjo Lietuvos profesionalų klubas Osle, kuris sieks vienyti Norvegijoje dirbančius profesionalus iš Lietuvos bei verslo galimybėmis Lietuvoje besidominčius ar mūsų šalyje verslą plėtojančius norvegus.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Norvegijoje »
20170514_170203.jpg

Su gegužės 14 d. Lietuvos ambasadoje Norvegijoje apsilankiusiu Lietuvos verslininku ir visuomenės veikėju Vladu Lašu susitikę Oslo lietuviai profesionalai turėjo galimybę padiskutuoti apie inovacijas ir ateities perspektyvas. Apie tai, kaip buvo įgyvendintas virtualaus „Tesla Gigafactory“ fabriko Kruonyje projektas, papasakojo jo iniciatorius Darius Kniūkšta.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Norvegijoje »
555.jpg

Antradienį Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė dalyvavo Norvegijos sostinėje Osle vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė šiaurė“, kur pasirašė Šiaurės ir Baltijos valstybių deklaraciją, numatančią šių šalių bendradarbiavimą bei pirmaujančio regiono statuso įtvirtinimą pasaulinio skaitmeninimo srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »

LR ambasada Norvegijoje balandžio 24 d. 20 val. kviečia į susitikimą su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclere Milda Dargužaite, kurio metu bus aptariami Lietuvai reikalingi pokyčiai ir kaip prie jų galime prisidėti.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Balandžio 5 d., 13 val. viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje, Valstybine mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Norvegijos – Lietuvos prekybos rūmais kviečia Lietuvos verslininkus į pristatymą bei diskusiją apie Norvegijos mokesčių sistemos principus, taikomus Norvegijoje dirbančioms Lietuvos įmonėms.

Ekonominiai santykiai »
image1.JPG

Sausio 13-15 d. Osle vykusioje kasmetinėje turizmo mugėje „Reiselivsmessen Oslo 2017“ pristatytos kelionių į Lietuvą galimybės. Jaukų Lietuvos stendą aplankiusi ambasadorė Izolda Bričkovskienė dėkojo mugės dalyviams už Lietuvos garsinimą ir atkreipė dėmesį į didėjantį mūsų šalį aplankančių norvegų skaičių.

Ekonominiai santykiai »
image3.JPG

Sausio 10 d. Bergeno informacinių technologijų sektoriaus verslininkus jungiančio tinklo „First Tuesday“ nariai sulaukė svečių iš Lietuvos.

Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata