Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Keliautojai savo duomenis NVSC turės pateikti elektroniniu būdu

Sukurta 2020.09.15 / Atnaujinta 2020.09.15 12:47
  Keliautojai savo duomenis NVSC turės pateikti elektroniniu būdu

  Kiekvienas oro, jūrų ar sausumos transportu reguliariais, specialiais ar užsakomaisiais reisais į Lietuvą grįžtantis ar į ją atvykstantis keliautojas nuo šiol savo asmens duomenis  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams turės pateikti elektroniniu būdu.

  Tai reiškia, kad dar prieš įlipdamas į lėktuvą, keltą, autobusą ar traukinį žmogus turės užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gautą patvirtinimą – vadinamąjį QR kodą – pateikti įlaipinimo į transporto priemonę metu.

  Tokiu atveju, jei žmogus neturi mobiliojo įrenginio ar interneto prieigos, vežėjai privalės sudaryti sąlygas, kad elektroninę anketą žmonės galėtų užpildyti, pasinaudoję vežėjų suteiktomis priemonėmis.

  Popierinę anketą bus galima pateikti tik išimtiniais atvejais, vykdant vežimus sausumos transportu, jei dėl tikrai objektyvių priežasčių, kaip, pavyzdžiui, interneto ryšio trikdžiai ir pan., to nebus galima padaryti elektroniniu būdu. Atspausdintą anketą pildymui žmogui turi suteikti vežėjai, kurie ne vėliau nei per 1 dieną ją pateiks NVSC.

  NVSC anketą galima rasti čia: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

  Daugiau skaitykite: https://bit.ly/2Rw83Wk

  Information in English: https://bit.ly/3mlZz2v

  Naujienlaiškio prenumerata