Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00
Faksas +47 221 292 01
El. paštas

Konsulinė misija Alesunde

Sukurta 2015.06.02 / Atnaujinta 2015.06.02 17:13

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje 2015 m. birželio 27-28 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Alesundą.

Konsulinė misija Alesunde

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje 2015 m. birželio 27-28 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Alesundą.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos adresu: Kirkegata 33, 6005 Ålesund (Ålesund Frivilligsentral patalpos, kuriose vyksta lituanistinės šeštadieninės mokyklos „Ąžuolėlis“ užsiėmimai).

Konsulinės misijos laikas:

Birželio 27 d. (šeštadienis)        9.00 - 13.00 val. ir 14.00-17.00;

Birželio 28 d. (sekmadienis)     9.00 - 13.00 val. ir 14.00-17.00;

Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui gauti.

Pateikti dokumentus dėl paso keitimo/išdavimo.

Pateikti dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės keitimo/išdavimo.

Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.

Užpildyti konsulinės registracijos anketą.

Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje sudarytos santuokos/ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

Pateikti dokumentus dėl vardo, pavardės keitimo.

Paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.

Pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (apie neteistumą, apie šeiminę padėtį, kt.) gauti.

Išankstinė registracija:

Prašome registruotis iki penktadienio, birželio 19 d. el. paštu [email protected]

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, išvardinkite kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono Nr. ir el. pašto adresą. (žinutėje prašome nurodyti, kad kreipiatės dėl konsulinės misijos Alesunde).

Gavus jūsų žinutę, jums bus paskirtas ir el. paštu išsiųstas priėmimo laikas.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

Konsulinis mokestis:

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia: http://no.mfa.lt/no/lt/konsuline-informacija/kita-konsuline-informacija/konsulinio-mokescio-tarifai

Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas mokamas arba grynaisiais pinigais Norvegijos kronomis misijos metu, arba pavedimu į ambasados sąskaitą (banko sąskaita 9046 0510 448; Gavėjas: Embassy of Lithuania in Norway; gavėjo adresas: Dronningens gate 3, 0244 Oslo, Norway; gavėjo bankas - Handelsbanken). Jeigu mokėsite pavedimu, pavedimas turi būti atliktas iki birželio 23 d.

Atsiskaityti banko kortele misijos metu nebus galimybės.

Maloniai prašome iš anksto pasirūpinti, kad turėtumėte tikslią sumą grynaisiais pinigais Norvegijos kronomis arba iki nurodytos datos būtumėte atlikę banko pavedimą. Mokestį už tarptautinį bankinį pavedimą turite sumokėti atskirai (t.y. ambasados sąskaitą turi pasiekti tiksli suma - mokestis už konsulines paslaugas). Jei pavedimo suma bus nepakankama, konsulinė paslauga gali būti nesuteikta.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinė misija gali būti atšaukta, jeigu išankstinės registracijos duomenys parodys, jog dėl konsulinių paslaugų gavimo kreipėsi labai mažai žmonių.

Svarbu:

  1. Su savimi turėkite savo, savo sutuoktinio, vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (LR pasą ar LR asmens tapatybės kortelę), kitus reikiamus dokumentus.

     

  2. Įsitikinkite, kad visi Norvegijos Karalystės institucijų išduoti dokumentai yra patvirtinti Apostile (Apostilę gausite pas Fylkesmannen, žr. www.fylkesmannen.no) ir išversti į lietuvių kalbą.

  3. Iš anksto susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje no.mfa.lt (žr. konsulinė informacija). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje telefonu 22 12 92 03 arba el. paštu [email protected]

  4. Jei Norvegijoje susituokėte, išsituokėte, pasikeitėte pavardę, jums gimė vaikas, Jums reikia kreiptis ne tik dėl LR paso keitimo ar išdavimo, bet ir dėl atitinkamų civilinės metrikacijos aktų (santuokos, gimimo, kt.) apskaitymo Lietuvoje.

  5. Kreipiantis dėl gimimo, santuokos, ištuokos apskaitymo ar vardo/pavardė keitimo Jūsų pateikti dokumentai (gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, ištuokos liudijimai, vardo/pavardė keitimoliudijimai) bus siunčiami į Lietuvą ir ums nebus grąžinti.

  6. Jei pageidaujate, kad pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus išduoti dokumentai (pasai, liudijimai, konsulinės pažymos) Jums būtų atsiųsti paštu, kartu su prašymu pateikite voką su Jūsų adresu bei atitinkamu pašto ženklu.

Naujienlaiškio prenumerata