Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulinė misija Bergene

Sukurta 2020.02.05 / Atnaujinta 2020.02.19 16:35
  Konsulinė misija Bergene

  Konsulinė misija Bergene vyks 2020 m. vasario mėn. 29 d. – kovo mėn. 1 d., adresu: Christies gate 16, 5015 Bergen, Hordaland (patalpose, kuriose vyksta lituanistinė mokykla „Abėcėlė“)

  Konsulinės misijos laikas:

  Vasario 29 d. (šeštadienis)        9.00 - 12.30 val. ir 13.00-17.00

  Kovo 1 d. (sekmadienis)           9.00 - 12.30 val. ir 13.00-17.00

  Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

  - Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui gauti.
  - Pateikti dokumentus dėl paso keitimo/išdavimo.
  - Pateikti dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės keitimo/išdavimo.
  - Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.
  - Užpildyti konsulinės registracijos anketą.
  - Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
  - Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje sudarytos santuokos/ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
  - Pateikti dokumentus dėl vardo, pavardės keitimo.
  - Paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.
  - Pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (apie teistumą, apie šeiminę padėtį, kt.) gauti.
  - Pateikti dokumentus įgijus Norvegijos pilietybę.
  - Pateikti dokumentus santuokos registravimui ambasadoje.

   Išankstinė registracija:

  Prašome registruotis iki vasario 25 d.  telefonais 22 12 92 03, 22 12 92 07  arba el. paštu: [email protected] arba [email protected]

  Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, išvardinkite kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono Nr. ir el. pašto adresą. Žinutėje prašome nurodyti, kad kreipiatės dėl konsulinės misijos Bergene.

  Gavus jūsų žinutę, jums bus paskirtas priėmimo laikas. Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

  Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas misijos metu mokamas  kortele ARBA TIK GRYNAIS (priklausys nuo interneto ryšio).

  Būtinai turėkite po dvi pasines nuotraukas (pasui, asmens tapatybės kortelei, asmens grįžimo dokumentui gauti).

  Svarbu:

  - Su savimi turėkite savo, savo sutuoktinio, vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (LR pasą ar LR asmens tapatybės kortelę), kitus reikiamus dokumentus.
  - Kreipiantis dėl gimimo, santuokos, ištuokos apskaitymo ar vardo/pavardė keitimo Jūsų pateikti dokumentai (gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, ištuokos liudijimai, vardo/pavardė keitimo liudijimai) - įsitikinkite, kad visi Norvegijos Karalystės institucijų išduoti dokumentai yra patvirtinti Apostile (Apostilę gausite pas Fylkesmannen, žr. www.fylkesmannen.no) ir išversti į lietuvių kalbą.
  - Iš anksto susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje no.mfa.lt (žr. konsulinė informacija). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje telefonais 22 12 92 03, 22 12 92 07 arba el. paštu [email protected] arba [email protected]
  - Pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus išduoti dokumentai Jums būtų atsiųsti paštu,  todėl kartu su prašymu būtinai pateikite voką su Jūsų adresu bei atitinkamu kiekiu pašto ženklais (vokas apmokėtas už 245 NOK).
  - Kadangi mokyklėlės lauko durų negalima palikti atvirų, turi vykti budėjimas. Kiekvienas lankytojas, atvykęs į mokyklėlę ir gavęs konsulinę paslaugą iš ambasados darbuotojų, turės pabudėti, kol jį pakeis kitas lankytojas.

  Būkite dėmesingi ir supratingi vienas kitam.

  Naujienlaiškio prenumerata