Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00; +370 706 539 89 (skambinant iš Lietuvos)
Faksas +47 221 292 01
El. paštas

Konsulinė misija Bergene, 2018 m. balandžio 21-22 d.

Sukurta 2018.02.19 / Atnaujinta 2018.02.19 14:58

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje 2018 m. balandžio 21-22 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Bergeną.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos adresu: Christies gate 16, 5015 Bergen, Hordaland (patalpose, kuriose vyksta lituanistinė mokykla „Abėcėlė“)

Konsulinės misijos laikas:

Balandžio 21 d. (šeštadienis)        9.00 - 12.30 val. ir 13.00-17.00

Balandžio 22 d. (sekmadienis)     9.00 - 12.30 val. ir 13.00-15.00

Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

 • Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui gauti.
 • Pateikti dokumentus dėl paso keitimo/išdavimo.
 • Pateikti dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės keitimo/išdavimo.
 • Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.
 • Užpildyti konsulinės registracijos anketą.
 • Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
 • Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje sudarytos santuokos/ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
 • Pateikti dokumentus dėl vardo, pavardės keitimo.
 • Paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.
 • Pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (apie teistumą, apie šeiminę padėtį, kt.) gauti.
 • Pateikti dokumentus įgijus Norvegijos pilietybę.
 • Pateikti dokumentus santuokos registravimui ambasadoje.

 

Išankstinė registracija:

Prašome registruotis iki penktadienio, balandžio 13 d.  

telefonais 22 12 92 03, 22 12 92 07  arba

el. paštu: [email protected] ; [email protected]   

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, išvardinkite kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono nr. ir el. pašto adresą. Žinutėje prašome nurodyti, kad kreipiatės dėl konsulinės misijos Bergene.

Gavus jūsų žinutę, jums bus paskirtas ir el. paštu išsiųstas priėmimo laikas.

 Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

Konsulinis mokestis:

Balandžio mėnesio konsulinio mokesčio tarifai, kurie bus taikomi konsulinės misijos Bergene metu, bus nustatyti balandžio 1 d., juos rasite čia: http://no.mfa.lt/no/lt/konsuline-informacija/kita-konsuline-informacija/konsulinio-mokescio-tarifai (tarifai perskaičiuojami kas mėnesį pagal EUR ir NOK kurso svyravimą)

Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas misijos metu mokamas kortele arba grynaisiais pinigais Norvegijos kronomis. 

Jeigu planuojate už konsulines paslaugas mokėti grynaisiais pinigais, maloniai prašome iš anksto pasirūpinti, kad turėtumėte tikslią sumą grynaisiais pinigais Norvegijos kronomis.

Svarbu:

 1. Su savimi turėkite savo, savo sutuoktinio, vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (LR pasą ar LR asmens tapatybės kortelę), kitus reikiamus dokumentus.
 2. Įsitikinkite, kad visi Norvegijos Karalystės institucijų išduoti dokumentai yra patvirtinti Apostile (Apostilę gausite pas Fylkesmannen, žr. www.fylkesmannen.no) ir išversti į lietuvių kalbą.
 3. Iš anksto susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje no.mfa.lt (žr. konsulinė informacija). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje telefonais 22 12 92 03, 22 12 92 07 arba el. paštu  [email protected]; [email protected]
 4. Jei Norvegijoje susituokėte, išsituokėte, pasikeitėte pavardę, jums gimė vaikas, Jums reikia kreiptis ne tik dėl LR paso keitimo ar išdavimo, bet ir dėl atitinkamų civilinės metrikacijos aktų (santuokos, gimimo, kt.) apskaitymo Lietuvoje.
 5. Kreipiantis dėl gimimo, santuokos, ištuokos apskaitymo ar vardo/pavardė keitimo Jūsų pateikti dokumentai (gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, ištuokos liudijimai, vardo/pavardė keitimo liudijimai) bus siunčiami į Lietuvą ir Jums nebus grąžinti.
 6. Jei pageidaujate, kad pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus išduoti dokumentai (liudijimai, konsulinės pažymos) Jums būtų atsiųsti paštu, kartu su prašymu pateikite voką su Jūsų adresu bei atitinkamu pašto ženklu. Pasai ir Asmens tapatybės kortelės gali būti siunčiami tik registruotu paštu.

Prašome aktyviai registruotis, nes nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus priklausys, ar misija įvyks.

Naujienlaiškio prenumerata