Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kviečiame į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą

Sukurta 2018.02.27 / Atnaujinta 2018.02.27 09:18
  Kviečiame į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą

  Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje maloniai kviečia kovo 10 d. 16 val. ambasadoje paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kartu su mumis švęs kanklininkė Aistė Bružaitė ir birbynininkas Egidijus Ališauskas, lietuvių liaudies instrumentais atliksiantys lietuvių bei užsienio kompozitorių kūrinius. Į renginį galite registruotis paspaudę šią nuorodą: https://www.eventbrite.com/e/nepriklausomybes-atkurimo-dienos-koncertas-tickets-43167193237.

  Jau antrą dešimtį aktyviai dalyvaujanti Lietuvos ir užsienio muzikiniame gyvenime, profesionali kanklininkė A. Bružaitė – daugelio tarptautinių konkursų laureatė. Plėsdama kanklių muzikos galimybes, ji dalyvauja projektuose kartu su klasikiniais muzikos instrumentais ir orkestrais, groja įvairiuose ansambliuose, nevengia iššūkių ir naujovių.

   

  Lietuvos kariuomenės orkestro kapelmeisteris, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos docentas, liaudies instrumentų orkestro vadovas E. Ališauskas lietuvišką tautinį instrumentą – birbynę ir jo galimybes muzikuojant yra pristatęs ne tik Lietuvoje, aktyviai koncertuodamas įvairiuose renginiuose.

  Naujienlaiškio prenumerata