Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Kviečiame pasiklausyti gruodžio pirmosios savaitės naujienų!

Lietuviai Norvegijoje »

Kviečiame pasiklausyti paskutinės lapkričio savaitės naujienų!

Lietuviai Norvegijoje »

Kviečiame klausytis lapkričio trečiosios savaitės žinių epizodo!

Lietuviai Norvegijoje »

Gruodžio 14 d. 15.00–17.00 val. Šv. Olafo katalikų katedroje, Akersveien 1, 0177 Oslo.

Būtina registracija į renginį. Vietų skaičius – ribotas.
Į renginį galite registruotis paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2KEjCbi
Užsiregistravusiems renginys nemokamas.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia į dviejų dienų vyksiantį renginių ciklą „Lietuvių dienos Norvegijoje 2019“ gruodžio 13-14 d. Osle.

Lietuviai Norvegijoje »

Kviečiamie klausytis naujo žinių epizodo!

Lietuviai Norvegijoje »

Šių metų lapkričio 2 d. aštuonių Norvegijos lituanistinių mokyklų mokytojai ir vadovai susirinko Trondheime, kur dalyvavo metodiniame seminare „Į individualų vaiką orientuotas ugdymas: kaip išmokyti visą grupę po vieną“. Seminarą vedė ir savo patirtimis dalijosi Larisa Gražienė, Kauno „Saulės“ gimnazijos fizikos mokytoja ekspertė, sociologijos mokslų magistrė, KPKC ir „Šviesos“ mokymo centro lektorė.

Lietuviai Norvegijoje »

Gerbiami tautiečiai,
Pristatome lapkričio mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/34QwjXW

Lietuviai Norvegijoje »

Gerbiami tautiečiai,

kviečiamie klausytis naujo žinių epizodo!

Lietuviai Norvegijoje »

Gerbiami tautiečiai,

kviečiame klausytis šios savaitės Žinių!

Lietuviai Norvegijoje »

Maloniai kviečiame lapkričio 15 d. 18 val. į nemokamą seminarą „Auginu vaiką Norvegijoje“ Lietuvos Ambasadoje Osle.

Šeimos iš Lietuvos gali turėti iššūkių auginant vaikus, sunkumų adaptuojantis naujoje valstybėje, kultūrinių skirtumų ar tiesiog stigti žinių ir supratimo, kaip veikia ir kuo gali padėti šeimos pagalbos institucijos Norvegijoje. Lietuvos respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje, organizacijos „Voksne for Barn“ („Suaugę vaikams“), „Tillit“ kviečiame į nemokamą seminarą, kurio metu bus pristatoma, kaip veikia Norvegijos vaikų ir šeimos politiką. Renginio tikslas - sustiprinti pasitikėjimą Norvegijos vaikų ir šeimos politika, pagerinti bendradarbiavimą tarp tėvų ir mokyklos, vaikų darželio, sveikatos įstaigų, Vaiko gerovės apsaugos tarnybos (Barnevernet). Taip pat seminaro metu pristatysime, kokias teise ir pareigas turite Norvegijoje, kad Jūs jaustumėtės saugūs ir suprastumėte šeimoms pavaldžių institucijų veikimą.

Lietuviai Norvegijoje »

Spalio paskutinįjį penktadienį Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle lankėsi Palangos ,,Grubusis’’ teatras, kuris ne tik pirmą kartą svečiavosi Norvegijos Karalystėje, bet tai yra ir pirmosios teatro gastrolės užsienyje lietuvių bendruomenėms. ,,Grubusis’’ teatras Norvegijos lietuvių bendruomenėms Dramene ir Osle pristatė spektaklį ,,Laikykis, Vydūne. Spektaklis skirtas Vydūno 150 – osioms metinėms ir Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 - mečiui. Publicistinis spektaklis, ritmo, šokio, dainos stilistika interpretuojamas ne tik filosofo Vydūno gyvenimo ir kūrybos moto: „Gyvename, kad žmoniškėtume“, bet ir J.A. Greimo, V. Landsbergio refleksijos apie žmogaus bei tautos situaciją šiuolaikiniame pasaulyje.

Lietuviai Norvegijoje »

Šios savaitės „Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite“ eteryje išgirsite: Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, aktualias apie lietuvius Norvegijoje ir artimiausių renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »

šios savaitės „Lietuviai Norvegijoje / D.U.K. Dirbantiems Norvegijoje su Daina Bogdaniene“ rubrikos tema: Darbo laikas.

Lietuviai Norvegijoje »

Lietuviai Norvegijoje / Žinios su Aiste Čiučiurkaite eteryje išgirsite: Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, aktualias apie lietuvius dirbančius Norvegijoje ir artimiausių renginių anonsus.

Lietuviai Norvegijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata