Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lithuanian-Norwegian Local Partnership: a Call to Action

Sukurta 2019.12.13 / Atnaujinta 2019.12.17 12:45
  A Call to Action renginio dalyviai Lithuanian-Norwegian Local Partnership: a Call to Action

  Gruodžio 13 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje įvyko pirmasis „Lietuvių dienų Norvegijoje 2019“ renginys.


  Susirinkusios Lietuvos ir Norvegijos savivaldų bei regionų merus ir vicemerus, Lietuvos Respublikos garbės konsulus Norvegijoje bei abiejų valstybių Rotary verslo klubų atstovus pasveikino ambasadorius Jonas Paslauskas. Renginio tikslas pakelti Lietuvos ir Norvegijos savivaldų ir regionų partnerystę bei bendradarbiavimą verslo, kultūros ir kitose srityse, į kokybiškai naują lygmenį. Renginys organizuotas bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybių asociacija ir Norvegijos vietos ir regioninės valdžios asociacija.

  Anot Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jono Paslausko, Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės bendradarbiavimas vyriausybiniu lygiu yra puikus, tačiau matome, kad per 30 m. Lietuvos ir Norvegijos savivaldų susitarimai yra išblėsę, todėl „Lietuvių dienų Norvegijoje 2019“  tikslas – duoti impulsą bendradarbiavimui tarp savivaldybių, padėti atrasti perspektyvas, kurios būtų naudingos ir lietuvių bendruomenėms Norvegijoje.

  Reportažas iš renginio: https://bit.ly/38K8NPa

  Daugiau renginio akimirkų (nuotraukų autorė Gintarė Rabikauskytė): https://bit.ly/2RZIyON

   

  Naujienlaiškio prenumerata