Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00; +370 706 539 89 (skambinant iš Lietuvos)
Faksas +47 221 292 01
El. paštas

Osle ir Mose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Sukurta 2018.03.12 / Atnaujinta 2018.03.12 11:55
   Osle ir Mose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
   Osle ir Mose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

   Praėjusį savaitgalį Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta kanklininkės Aistės Bružaitės ir birbynininko Egidijaus Ališausko koncertu ambasadoje bei šventiniu renginiu netoli sostinės esančiame Moso mieste. Lietuvius su švente ir šįmet minimu atkurtos Lietuvos šimtmečiu į Mosą atvyko pasveikinti ir Norvegijos Ministrė Pirmininkė Erna Solberg.

   Profesionali kanklininkė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė A. Bružaitė ir Lietuvos kariuomenės orkestro kapelmeisteris E. Ališauskas Kovo 11-ajai skirtame koncerte lietuvių liaudies instrumentais atliko nuotaikingą lietuvių bei užsienio kompozitorių kūrinių programą. Koncertą kartu su ambasada rengė Oslo lietuvių bendruomenė.

    

   Mose veikianti Vidurio ir Rytų Europos kultūros draugija savo ruožtu sukvietė vietos lietuvius ir mūsų šalies draugus paminėti atkurtos Lietuvos šimtmetį bei Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinio renginio dalyvius pasveikino Norvegijos Premjerė E. Solberg ir kiti politikai, Lietuvos ambasadorius Jonas Paslauskas, susirinkusiesiems koncertavo Oslo ir Drameno lietuvių kolektyvai, taip pat buvo pinama trispalvė draugystės apyrankė, vyko viktorina apie Lietuvą.

   Naujienlaiškio prenumerata