Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Papildoma konsulinė misija Stavangeryje 2019 m. gegužės 24 d.

Sukurta 2019.04.19 / Atnaujinta 2019.05.15 13:08

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos garbės konsulate Stavangeryje adresu: Madlastokken 5, 4042 Hafrsfjord, Norge

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 24 d. (penktadienis)        13.00-17.00

 

Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

 • Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui gauti.
 • Pateikti dokumentus dėl paso keitimo/išdavimo.
 • Pateikti dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės keitimo/išdavimo.
 • Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.
 • Užpildyti konsulinės registracijos anketą.
 • Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
 • Pateikti dokumentus dėl Norvegijoje sudarytos santuokos/ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
 • Pateikti dokumentus dėl vardo, pavardės keitimo.
 • Paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.
 • Pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (apie teistumą, apie šeiminę padėtį, kt.) gauti.
 • Pateikti dokumentus įgijus Norvegijos pilietybę.
 • Pateikti dokumentus santuokos registravimui ambasadoje.

 Išankstinė registracija:

Prašome registruotis iki gegužės 23 d.  

telefonu (+47) 22 12 92 03 arba (+47) 22 12 92 06 arba el. paštu: [email protected] arba [email protected]  

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, išvardinkite kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono nr. ir el. pašto adresą. Žinutėje prašome nurodyti, kad kreipiatės dėl konsulinės misijos Stavangeryje.

Gavus Jūsų žinutę, Jums bus paskirtas ir el. paštu išsiųstas priėmimo laikas.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas misijos metu mokamas tik grynaisiais. Maloniai prašome iš anksto pasirūpinti, kad turėtumėte tikslią sumą grynaisiais pinigais Norvegijos kronomis.

Būtinai turėkite po dvi pasines nuotraukas (pasui, asmens tapatybės kortelei, asmens grįžimo dokumentui gauti).

Svarbu:

 1. Su savimi turėkite savo, savo sutuoktinio, vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (LR pasą ar LR asmens tapatybės kortelę), kitus reikiamus dokumentus.
 2. Įsitikinkite, kad visi Norvegijos Karalystės institucijų išduoti dokumentai yra patvirtinti Apostile (Apostilę gausite pas Fylkesmannen, žr. www.fylkesmannen.no) ir išversti į lietuvių kalbą.
 3. Iš anksto susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje no.mfa.lt (žr. konsulinė informacija). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje telefonu (+47) 22 12 92 03, (+47) 22 12 92 06, arba el. paštu [email protected], [email protected] .  
 4. Jei Norvegijoje susituokėte, išsituokėte, pasikeitėte pavardę, jums gimė vaikas, Jums reikia kreiptis ne tik dėl LR paso keitimo ar išdavimo, bet ir dėl atitinkamų civilinės metrikacijos aktų (santuokos, gimimo, kt.) apskaitymo Lietuvoje.
 5. Kreipiantis dėl gimimo, santuokos, ištuokos apskaitymo ar vardo/pavardė keitimo Jūsų pateikti dokumentai (gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, ištuokos liudijimai, vardo/pavardė keitimo liudijimai) bus siunčiami į Lietuvą ir Jums nebus grąžinti.
 6. Pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus, kad išduoti dokumentai Jums būtų atsiųsti paštu, kartu su prašymu pateikite voką su užrašytu Jūsų adresu bei atitinkamu kiekiu pašto ženklų (vokas apmokėtas už 220 NOK).

Naujienlaiškio prenumerata