Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00; +370 706 539 89 (skambinant iš Lietuvos)
Faksas +47 221 292 01
El. paštas

Premjeras susitiko su Norvegijos kronprincu ir verslo atstovais

Sukurta 2018.04.25 / Atnaujinta 2018.04.25 09:33
  Premjeras susitiko su Norvegijos kronprincu ir verslo atstovais

  Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis šiandien (balandžio 24 d.) susitiko su Lietuvoje viešinčiu Jo Karališkąja Prakilnybe Norvegijos kronprincu Haakonu bei Norvegijos verslo atstovais.

  Premjeras padėkojo Norvegijos kronprincui bei verslo delegacijai už vizitą ir pabrėžė, kad Norvegija tapo svarbi ir patikima Lietuvos partnerė, ypač vystant bendradarbiavimą ekonomikos, regioninio saugumo ir gynybos, energetinio saugumo srityse, taip pat svarbi NATO sąjungininkė.

  Anot S. Skvernelio, rytoj vyksiantis Lietuvos ir Norvegijos verslo forumas dar labiau sustiprins šalių ekonominę partnerystę, suteiks reikšmingų pažinčių ir naujų iniciatyvų.

  „Praėjusių metų pabaigoje su įmone „Kongsberg“, kurios atstovai taip pat šiandien čia, buvo pasirašyta svarbi sutartis dėl norvegiškų vidutinio nuotolio gynybos sistemų NASAMS pirkimo. Tai – reikšminga žinutė apie pasitikėjimu paremtus glaudžius šalių santykius. Saugumas išlieka vienas svarbiausių mūsų šalies prioritetų. Lietuva šiais metais gynybai skiria 2,01% BVP“, – Norvegijos verslininkams sakė premjeras.

  Ministras Pirmininkas pristatė svečiams mūsų šalies pasiekimus ekonomikoje ir investicijų skatinime bei struktūrinių reformų įgyvendinimą.

  „Investicijų skatinimas yra vienas svarbiausių Vyriausybės prioritetų, todėl esame atviri ir pasirengę teikti visapusišką pagalbą, kurios gali prireikti užtikrinant sėkmingą Norvegijos įmonių veiklą Lietuvoje. Kviečiame Norvegijos bendroves pasinaudoti palankia investicine aplinka Lietuvoje“, – pažymėjo premjeras.

   

  Šaltinis: Lietuvos Respublikos Vyriausybė.

  Naujienlaiškio prenumerata