Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Remiantis Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės valstybinių institucijų rekomendacijomis „Dėl prevencinių priemonių, susijusių su koronaviruso (COVID-19) plitimu“, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nevykdys konsulinių funkcijų iki 2020-04-27 (imtinai). Neatidėliotinos konsulinės pagalbos atvejais prašome skambinti: +47 221 292 00; +47 48638253 arba rašyti elektroniniu ambasados paštu: [email protected].

Konsulinės naujienos »

Balandžio 9 d., 10 val. Versli Lietuva su Norvegijos – Lietuvos prekybos rūmais kviečia Lietuvos statybų sektoriaus įmonių atstovus į Eksporto klubo tiesioginę transliaciją Versli Lietuva „Facebook“ paskyroje.

Ekonominiai santykiai »

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu, Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val.

Konsulinės naujienos »

„Kurk Lietuvai“ atrankos anketą iki balandžio 12 d. anketą rasi čia: http://kurklt.lt/atranka/

Istorinė, kultūros diplomatija »

Balandžio  7 d. vykusios spaudos konferencijos metu Norvegijos Vyriausybė pristatė naujienas dėl karantino šalyje.

Užsienio politika ir diplomatija »

Dalinamės nauju „Lietuviai Norvegijoje / D.U.K. Dirbantiems Norvegijoje su Daina Bogdaniene“ epizodu, kurio tema: Nedarbo išmokos dėl COVID-19. Epizodą rasite: https://youtu.be/fM8lT5nAFTo

Lietuviai Norvegijoje »

Balandžio pirmosios savaitės žinių eteryje išgirsite: Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, naudingą informaciją susijusią su COVID-19 virusu Lietuvoje ir Norvegijoje, aktualias.

Lietuviai Norvegijoje »

Balandžio 1 d. Vyriausybė priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos »

Kovo paskutinės savaitės žinių eteryje išgirsite: Norvegijos vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos naujienas, naudingą informaciją susijusią su COVID-19 virusu Lietuvoje ir Norvegijoje, aktualias.

Lietuviai Norvegijoje »

Avia kompanija „Kidy tour“ pateikė užklausą poreikio įvertinimui dėl 2020.04.06 Oslas – Vilnius skrydžio.

Konsulinės naujienos »

Viešoji įstaiga „Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras" prašo užpildyti registracijos formą klaipėdiečius, grįžtančius iš užsienio lėktuvu ar DFDS Seaways keltais.

Konsulinės naujienos »

Prašome visus GRĮŽTI Į LIETUVĄ pageidaujančius asmenis UŽPILDYTI PRIDEDAMĄ FORMĄ. Užpildytas formas ir laiške nurodytą IŠVYKIMO DATĄ siųskite el. paštu [email protected]

Konsulinės naujienos »

Asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus leidžiamas iki karantino galiojimo pabaigos – balandžio 13 d. 24:00 val.

Konsulinės naujienos »
Svarbi informacija dėl ambasados darbo laiko.png

Remiantis Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės valstybinių institucijų rekomendacijomis „Dėl prevencinių priemonių, susijusių su koronaviruso (COVID-19) plitimu“, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje iki 2020-04-13 (imtinai) nevykdys konsulinių funkcijų.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata