Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
41089698591_612d598d5c_k.jpg

Birželio 29-30 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus NATO valstybių ir vyriausybių vadovų susitikime Madride, Ispanijoje.

Užsienio reikalų ministro veikla » NATO ir tarptautinis saugumas »
DSC_7523.jpg

Birželio 21-23 dienomis Lietuvoje viešėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV)−Lietuvos verslo tarybos (ang. American-Lithuanian Business Council, ALBC) delegacija, su kuria susitiko užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ekonominiai santykiai »
DSC_7481.jpg

Birželio 21 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Nigerijos ambasadoriumi Lietuvai Shina Fatai Alege‘u. Susitikimo metu ministras su Nigerijos ambasadoriumi aptarė aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus, numatė kelius toliau plėtoti ekonominį bendradarbiavimą ir prekybos ryšius su didžiausia Afrikos ekonomika.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
2 @ European Union.jpg

Birželio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje Liuksemburge, kur aptarė Rusijos karą prieš Ukrainą, jo globalias pasekmes bei tolesnius ES veiksmus ir atsaką.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
Europos sajunga2.jpg

Birželio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje Liuksemburge, kurioje numatoma aptarti Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą, ES santykius su Egiptu bei situaciją Afrikos kyšulyje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
DSC_3715.jpg

Lietuva nuosekliai palaiko Europos Sąjungos (ES) narystės perspektyvą Rytų partnerystės šalims, išreiškusioms valią integruotis į ES. Užsienio reikalų ministerija sveikina Europos Komisijos nuomones dėl Ukrainos, Moldovos ir Sakartvelo narystės ES prašymų, kurios buvo pateiktos per rekordiškai trumpą laiką. Tai yra istorinis žingsnis ne tik Rytų partnerėms, bet ir ES.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
Brown Photo Independence Day Twitter Post(1).png

Birželio 16−17 dienomis Užsienio reikalų ministerija rengia kasmetinį Lietuvos ir užsienio tarptautinio saugumo ekspertų „Vidurvasario sniego susitikimą“ (ang. Midsummer Snow meeting), kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas Rusijos agresijai prieš Ukrainą bei demokratinių valstybių gynybos ir atsparumo stiprinimui.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
1.jpg

Birželio 13 dieną Čekijoje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Prahos aukšto lygio susitikime dėl bendradarbiavimo su Indijos ir Ramiojo vandenynų regionu, surengtame Čekijos užsienio reikalų ministro Jano Lipavsky kvietimu. Europos ir Indijos−Ramiojo vandenynų regiono valstybių atstovai aptarė aktualius politinius, saugumo, prekybos, junglumo klausimus, galimą sinergiją, įgyvendinant Europos Sąjungos (ES) ir kitų bendraminčių valstybių bendradarbiavimo Indijos ir Ramiojo vandenynų regione strategijas.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »

Birželio 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Čekijoje, kur dalyvaus Prahos aukšto lygio dialoge dėl Indijos ir Ramiojo vandenynų regiono.

Užsienio reikalų ministro veikla »
0607 MOL (2).JPG

Birželio 6-7 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kartu su Lietuvos verslo atstovais lankosi Japonijoje su darbo vizitu, kurio tikslas – gilinti politinį dialogą ir plėtoti dvišalius ekonominius ryšius.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ekonominiai santykiai »
Susitikimas su State Secretary for Foreign Affairs Takako Suzuki (2).JPG

Birželio 6 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis darbo vizitą Tokijuje pradėjo nuo susitikimų su Japonijos Vyriausybės atstovais − valstybės kancleriu Hirokazu Matsuno ir valstybės sekretore užsienio politikos klausimams Takako Suzuki.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
_DSC0775.JPG

Birželio 6-7 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su oficialiu darbo vizitu lankysis Japonijoje, kur susitiks su Japonijos valstybės kancleriu Hirokazu Matsuno, valstybės sekretore užsienio politikos klausimams Takako Suzuki bei Japonijos ir Lietuvos draugystės grupės Japonijos parlamente pirmininku Hirofumiu Nakasone.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Kanados ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas Kvebeke - family photo 2 @ MFA Canada.jpg

Birželio 2 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Kanados ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikime Kvebeko mieste, Kanadoje. Kanados užsienio reikalų ministrės Mélanie Joly kvietimu inicijuotose konsultacijose taip pat dalyvavo Estijos užsienio reikalų ministrė Eva-Maria Liimets ir Latvijos užsienio reikalų ministerijos parlamentinė sekretorė Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
Kanada2.jpg

Birželio 1-3 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Kanadoje, kur dalyvaus Kanados ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikime.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
DSC_6070.jpg

Gegužės 30 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su kadenciją baigiančia Slovėnijos ambasadore Lietuvai Božena Forštnarič Boroje, reziduojančia Varšuvoje.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Daugiau naujienų