Registracija internetu konsulinėms paslaugoms ambasadoje gauti

Sukurta 2018.03.01 / Atnaujinta 2021.07.27 08:14

Informuojame, kad konsulinėms paslaugoms ambasadoje galite registruotis čia - nuoroda:  https://keliauk.urm.lt/consult-registration. Pirmą kartą registruojantis būtina susikurti vartotojo paskyrą ir tada registruotis paslaugai.

Registracija rugsėjo pirmai pusei bus atidaryta rugpjūčio 23 d. 14:00 val. Norvegijos laiku. Registracija vizitams telefonu arba el. paštu nėra vykdoma. Dėl galimų atsilaisvinusių vietų, asmenys turi tikrinti informaciją individualiai konsulinių paslaugų registracijos sistemoje.

Birželio ir liepos mėnesiais laikinai stabdomas įgaliojimų pasirašymas. Dėl kitų skubių notarinių veiksmų kreipkitės atskirai el. paštu [email protected].

Kitos paslaugos - konsulinės pažymos, gyvenamosios vietos deklaravimas, civilinės metrikacijos įrašų išrašų išdavimas, santuokų registravimas, apostilės, bus teikiamos tik paštu pagal teisės aktais reglamentuotas tvarkas.

SVARBU: 

Siekiant užtikrinti saugų asmens tapatybės dokumentų atsiėmimą, nuo 2021 m. sausio mėn. iki tol, kol tęsis COVID-19 pandemija, naujai užpildžiusiems prašymus išduoti pasą ar ATK, pagamintus dokumentus rekomenduojame atsiimti paštu. Kreipiantis dėl paso keitimo/išdavimo, vizito metu turite pateikti vieną voką su pašto ženklais ir sekimo numeriu. Kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės turite pateikti du apmokėtus vokus su sekimo numeriais.

Skubiai prireikus asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) kelionei į Lietuvą ar skubaus notarinio veiksmo, kaip dokumento nuorašo patvirtinimas, parašo tikrumo patvirtinimas ir pan. (išskyrus įgaliojimus), maloniai prašome kreiptis tel. +47 221 292 00 arba el. paštu [email protected]

Prieš atvykstant vizito dėl AGP išdavimo, rekomenduojame turėti užsipildžius prašymą išduoti AGP ir su savimi turėti dvi asmens nuotraukas bei kitus būtinus dokumentus.

Išsamią informaciją apie AGP išdavimo tvarką rasite čia.

SVARBU:   

LANKYTOJŲ SKAIČIUS YRA NURODOMAS ASMENŲ, KURIŲ DOKUMENTAI BUS PATEIKTI KONSULINEI PASLAUGAI GAUTI. VIENAM IŠ TĖVŲ ATVYKSTANT KARTU SU VAIKU DĖL JO DOKUMENTO KEITIMO, ŽYMIMA, KAD LANKYTOJAS BUS 1 ASMUO.

 

Naujienlaiškio prenumerata