Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcija

Sukurta 2021.05.24 / Atnaujinta 2021.05.24 11:54
   Ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcija
   Ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcija
   Ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcija

   Šiandien - ypatingai džiugi diena: po įgyvendintos ambasados Konsulinio skyriaus rekonstrukcijos, per kurią buvo įsteigtas dar vienas klientų aptarnavimo „langelis” ir sumontuotas modernus biometrinių duomenų nuskaitymo įrenginys, pirmąjį lankytoją priėmė naujasis klientų aptarnavimo „langelis”, kuris padės mums aptarnauti daugiau lankytojų ir paspartinti konsulinių paslaugų teikimą.

   Džiugu, kad įsteigus antrąjį langelį vasaros laikotarpiui aptarnauti dokumentų išdavimo laukiančius klientus komandiruotas papildomas konsulinis pareigūnas.

   Norime padėkoti „Skandinavijos keliui”, kuris saugiai atgabeno „langelį” iš Lietuvos, bendruomenės nariams ir visiems kolegoms, savaitgalį padėjusiems iškrauti 200 kg. sveriantį krovinį. Spaudžiame dešinę ir statybų bendrovei „Vifix”, kurios vyrai nepagailėjo ilgojo savaitgalio, atsakingai, profesionaliai ir greitai rekonstravo konsulinį skyrių ir sumontavo antrąjį „langelį”.

   Nuoširdžiai dėkojame Užsienio reikalų ministerijos kolegoms už geranorišką paramą skiriant nemažų papildomų lėšų rekonstrukcijos projektui įgyvendinti, palaikymą ir bendrystę. Neabejojame, kad bendromis jėgomis įgyvendinsime ir tolesnius konsulinių paslaugų prieinamumo Norvegijoje didinimo etapus: surengsime konsulines misijas į didžiuosius Norvegijos miestus, įvertinsime galimybes ir Norvegijoje steigti pasų centrus. Dėkojame tautiečiams už palaikymą, geranoriškumą ir paramą! Daug rankų drauge didžią naštą pakelia!

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha