Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kvietimas dalyvauti diskusijoje „Poilsis ne tik sielai, bet ir kūnui: kuriame Lietuvos kurorte apsilankyti ir kokybiškai pailsėti“

Sukurta 2022.06.22 / Atnaujinta 2022.06.23 12:13
  Kvietimas dalyvauti diskusijoje „Poilsis ne tik sielai, bet ir kūnui: kuriame Lietuvos kurorte apsilankyti ir kokybiškai pailsėti“

  Kviečiame dalyvauti 2022 m. birželio 30 d. 19 val. (Norvegijos laiku)  rengiamoje diskusijoje „Poilsis ne tik sielai, bet ir kūnui: kuriame Lietuvos kurorte apsilankyti ir kokybiškai pailsėti“ Norvegijoje gyvenantiems ir dirbantiems lietuviams bei visiems, planuojantiems poilsį Lietuvoje.  

  Dažnas per vasaros atostogas grįžtame Į Lietuvą pailsėti, praleisti laiko su artimaisiais, apsilankyti pas medikus. Lietuvoje Jūsų laukia ir puikus sveikatingumo poilsis – sanatorijos, siūlančios gausybę sveikatinimo ir sveikatingumo procedūrų įvairiausių poreikių poilsiautojams, kurios atliekamos naudojant gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį. Gamtos apsuptyje įsikūrusios sanatorijos ir šią vasarą kviečia pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, stiprinti imunitetą ir susigrąžinti jėgas.

  Diskusiją rengia LR ambasada Norvegijoje drauge su „Galima ir čia“, joje dalyvaus Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Kristina Citvarienė, Sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos vykdančioji direktorė Lina Nosevič ir „Eglės sanatorijos" projektų vadovė Irma Leseckienė. Renginio dalyvės pristatys įdomiausias Lietuvos kurortų naujienas, pateiks patarimų, kaip įvairiausioms poilsiautojų grupėms išsirinkti tinkamiausią kurortą, sanatoriją ir sveikatinimo, sveikatingumo programas, apžvelgs „Eglės sanatorijos" teikiamas paslaugas.

  Diskusijos metu bus galima laimėti prizą – savaitgalio gydomąją programą dviem (dvi naktys su procedūromis ir maitinimu), taip pat  galėsite gauti nuolaidų kodus poilsiui didžiausiose Lietuvos sanatorijose.

  Diskusija bus transliuojama „Galima ir čia“ ir LR ambasados Norvegijoje Facebook paskyrose.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha