Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia atlikti praktiką

Sukurta 2021.09.22 / Atnaujinta 2021.09.22 11:52
  Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia atlikti praktiką

  Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus, atlikti praktiką.

  Praktikos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje veikla, konsuline veikla, Lietuvos ir Norvegijos dvišalių politinių ir ekonominių santykių dinamika, prisidėti prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos, įvairių renginių organizavimo.

  Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvos Respublikos pilietis/ė;
  • Geros lietuvių, anglų kalbos žinios.
  • Pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.
  • Norvegų kalbos žinios – privalumas.

  Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Ambasada neturi galimybių pasirūpinti apgyvendinimu ir kitomis su praktika ambasadoje susijusiomis išlaidomis.

  Pageidautina minimali praktikos trukmė 2 mėn.

  Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą (Europass formatu) ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected]. Apie pageidavimą atlikti praktiką prašome pranešti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki planuojamos praktikos pradžios.

  Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti su Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ar atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu: https://bit.ly/3grxJ1v.