Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Santuokų registravimas Įkelta2021.07.27

Š. m. rugpjūčio mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Nuo liepos 26 d. asmenys, atvykstantys į Norvegiją iš „žaliųjų“ šalių, tačiau keliaujantys tranzitu per šalis, kurioms taikomos griežtesnės atvykimo į Norvegiją taisyklės (t. y. šalys, pažymėtos oranžine, raudona bei tamsiai raudona spalva: https://bit.ly/2Whl5g9), privalo laikytis atvykimo taisyklių, kurios taikomos šalims, per kurias vyko tranzitu.

Šiemet tradiciškai jau 13-ąjį kartą liepos 6-ąją viso pasaulio lietuviai būrėsi giedoti „Tautišką giesmę“. 

Informuojame, kad š. m. liepos 6 d., Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

Konsulinės naujienos »

Norvegijos vyriausybės sprendimu nuo liepos 5 d. Lietuva bus įtraukta į „žaliųjų“ šalių sąrašą. Tai reiškia, kad nuo liepos 5 d. atvykus iš Lietuvos ir kitų šalių, įtrauktų į šį sąrašą (https://bit.ly/3yh5FpX), nereikės atlikti karantino ir pateikti neigiamo koronaviruso tyrimo, atlikto vėliausiai prieš 24 val., pažymos.

Vyriausybė praneša, kad Lietuvoje nuo liepos 1 d. visuotinis karantinas nutraukiamas. Nuo ketvirtadienio lieka toliau galioti pernai vasarį dėl COVID-19 pandemijos įvesta ekstremalioji situacija dėl koronaviruso plitimo grėsmės.

Santuokų registravimas Įkelta2021.06.25

Š. m. liepos mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Informuojame, kad š. m. birželio 24 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs. Joninės - šventinė diena.

Siekiant užtikrinti, kad telefonu besikreipiantiems asmenims būtų efektyviai ir greitai suteikiama informacija konsuliniais klausimais,  nuo 2021 m. birželio 21 d. Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras. Centro konsultantai suteiks informaciją asmenims įvairiais konsuliniais ir konsulinių paslaugų teikimo klausimais.

Konsulinės naujienos »

Norvegijos vyriausybės ir visuomenės sveikatos instituto sprendimu nuo birželio 16 d. užsienyje paskiepytiems asmenims bus galimybė patvirtinti užsienyje gautas vakcinas Norvegijos nacionalinėje vakcinų registro sistemoje „SYSVAK“ ir gauti norvegišką COVID-19 skiepų sertifikatą. Tik Europos vaistų agentūros (EVA) patvirtintos vakcinos galės būti tvirtinamos ir registruojamos „SYSVAK“ sistemoje.

Į Norvegiją atvykstantys asmenys, kurie yra pilnai pasiskiepiję Norvegijoje arba persirgę koronavirusu, kai nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau nei 6 mėnesiai, išvengia karantino. Atkreipiamas dėmesys, kad šiems asmenims vis tiek privaloma atlikti koronaviruso tyrimą atvykus į Norvegiją. Atnaujinta tvarka galioja nuo birželio 11 d. 15:00 val. Norvegijos laiku. 

Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje skelbia atranką raštvedžio pareigybei užimti nuo 2021 m. rugpjūčio  mėnesio. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūlomas nustatyto dydžio atlyginimas (pareiginės algos koeficientas nuo 5,89) ir sudaroma terminuota darbo sutartis darbui ambasadoje Osle.

Pristatome gegužės mėn. naujienlaikraštį „Lietuvių naujienos Norvegijos Karalystėje“: https://bit.ly/3zbp78U

Lietuviai Norvegijoje »
Santuokų registravimas Įkelta2021.05.26

Š. m. birželio mėn. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje bus registruojamos santuokos.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata