Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Skelbiame pakartotinio balsavimo Respublikos Prezidento rinkimuose Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijoje dienas ir laiką:

Informuojame, kad š.m. gegužės 1 d., Tarptautinę darbo dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

IMG_3584.jpg

Balandžio 23-24 dienomis Norvegijos sostinėje Osle įvyko tradicinis Lietuvos ambasadorių, reziduojančių Šiaurės ir Baltijos valstybėse, susitikimas. Ambasadoriai Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Švedijoje kartu su Užsienio reikalų viceministru Simonu Šatūnu ir kitais ministerijos diplomatais aptarė Baltijos jūros regiono saugumo klausimus, regiono valstybių politinio, ekonominio ir energetinio bendradarbiavimo perspektyvas, ES problematiką.

Užsienio politika ir diplomatija »

Skelbiame balsavimo Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendume Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijoje dienas ir laiką:

Informuojame, kad š. m. balandžio 1 d. - antrąją šv. Velykų dieną - Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs.

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

1.jpg

Vestfoldo lietuvių bendruomenės ir lituanistinės mokyklos „Gandriukas“ organizuojamoje šventėje netrūko geros nuotaikos. Renginio dalyviai pasipuošė pačių kurtomis įspūdingomis kaukėmis, įsitraukė į smagius žaidimus, estafetes, ragavo blynų ir vijo šaltą žiemą iš kiemo.

paroda.jpg

Panaudodami nuotraukas iš senų albumų moksleiviai, vedami mokytojos Rimos Kalinkienės, darbais pasakoja savo ir kitų istorijas, užfiksuodami svarbius įvykius, susijusius su brangiomis, išskirtinėmis akimirkomis.

4.jpg

Minint 106-ąsias valstybės atkūrimo metines vasario 15 d. Osle ambasadorius Jonas Mažeika sveikindamas svečius su gražia mūsų valstybės švente linkėjo energijos ir kantrybės saugant laisvę ir pabrėžė, kad mūsų stiprybė yra vienybėje: tiek kovose už laisvę, tiek atremiant saugumo iššūkius.

Vasario 16 d., penktadienį, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje nedirbs – švenčiama Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Egidija.jpg

Tradicija tapusios, sėkmingai Norvegijoje Baltijos šalių kultūrą, kino meną pristatančios „Baltijos kino dienos“ 2023 metais minėjo dvidešimtąsias veiklos metines.

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha