Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NORVEGIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Dronningens gate 3, 0152 Oslo, NORWAY / Correspondence: PO Box 4028 AMB, 0244 Oslo

plačiau »

Tel. +47 221 292 00; +370 706 539 89 (skambinant iš Lietuvos)
Faksas +47 221 292 01
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
tronh1.jpg

Rugsėjo 14-15 d. LR ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas lankėsi Trondheime, kur susitiko su miesto mere, Norvegijos mokslo ir technologijų universiteto administracija, valstybinės įstaigos Enova SF vadovybe, tyrimų įstaigos SINTEF, Trondheimo lietuvių bendruomenės atstovais. Susitikimuose su Norvegijos viešo ir privataus sektoriaus atstovais ambasadorių lydėjo Lietuvos garbės konsulas Trondheime Kjell Eriksenas ir Lietuvos komercijos atašė Norvegijos Karalystėje Audrius Masiulionis.

2018.09.06_Kristiansand_4.jpg

Rugpjūčio 6-7 d. LR ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas lankėsi Kristiansande, kur bendradarbiaujant su Latvijos ir Estijos diplomatinėmis atstovybėmis Norvegijoje ir Lietuvos garbės konsulu Kristiansande Pal Martens Bratlandu, buvo surengtas Baltijos šalių šimtmečiui skirtas renginys – Baltijos kino diena Kristiansande. Renginio metu taip pat demonstruota fotografijų paroda „Baltijos kelias“, skirta paminėti 1989 metais įvykusią pilietinę akciją, pasauliui pranešusią apie Baltijos tautų vienybę ir ryžtą siekti laisvės bei nepriklausomybės.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Bendra.jpg

Rugsėjo 4 d. LR ambasadoje Norvegijos Karalystėje įvyko Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės susitikimas su Norvegijoje veikiančių lituanistinių mokyklų ir vietos lietuvių bendruomenės atstovais.

Lietuviai Norvegijoje »

Nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. už Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje teikiamas konsulines paslaugas keičiasi tarifai kronomis (NOK).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »

Nuo 2018 m. liepos 1 d. už Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje teikiamas konsulines paslaugas keičiasi tarifai kronomis (NOK).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »
skien2.jpg

Gegužės 31 – birželio 1 d. Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Jonas Paslauskas lankėsi Pietų Norvegijoje esančios Telemarko apskrities sostinėje Šiene.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Nuo 2018 m. birželio 1 d. už Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje teikiamas konsulines paslaugas keičiasi tarifai kronomis (NOK).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »
Bergenas2.jpg

Gegužės 24 d. kompozitoriaus Edvardo Griego namuose Troldhaugene, Bergene, Baltijos valstybių ambasados surengė priėmimą, skirtą Estijos, Latvijos ir Lietuvos šimtmečiui. Bendras renginys įvyko po kamerinio orkestro „Kremerata Baltica“ koncerto.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_20180506_122546.jpg

Gegužės 6 d. Lietuvos ambasadoje Osle įvyko tradicinė Raiškiojo skaitymo popietė, skirta Motinos dienai.

Lietuviai Norvegijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_20180502_132642.jpg

Gegužės 2 d. Lietuvos ambasadorių Norvegijoje Joną Paslauską priėmė šios šalies parlamento – Stortingo – pirmininkė Tone Wilhelmsen Trøen.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

Nuo 2018 m. gegužės 1 d. už Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje teikiamas konsulines paslaugas keičiasi tarifai kronomis (NOK).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Norvegijoje »
kam.lt1.jpg

Balandžio 25 d. Krašto apsaugos ministerijoje lankėsi Norvegijos kronprincas Haakon ir kronprincesė Mette-Marit ir kartu su jais atvykęs Norvegijos gynybos ministras Frank Bakke-Jensen. Karališkąją porą pasitiko krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
dsc_6252.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Norvegijos sosto įpėdiniu kronprincu Haakonu ir kronprincese Mette-Marit atidarė Lietuvos ir Norvegijos verslo forumą. Renginyje, kuriame dalyvauja per 200 abiejų šalių verslo atstovų, daugiausia dėmesio skiriama technologijoms, skatinančioms augimą ir pažangą.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
kam.lt.jpg

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis balandžio 24 d. susitiko su Lietuvoje viešinčiu Norvegijos gynybos ministru Franku Bekke-Jensenu (Frank Bakke-Jensen), su kuriuo aptarė dvišalį Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimą stiprinant gynybos pajėgumus ir didinant pajėgų sąveikumą.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
VR.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis šiandien (balandžio 24 d.) susitiko su Lietuvoje viešinčiu Jo Karališkąja Prakilnybe Norvegijos kronprincu Haakonu bei Norvegijos verslo atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata