Advento Rytmetys'19
Lapkričio 30 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje skambėjo Advento dainos, kunigo Valdemaro Lisovskio prasmingi žodžiai, vaikų juokas...
Pradėjome Advento laikotarpį, kuomet džiaugsminga viltimi laukiame artėjančių Šv. Kalėdų. Ambasadorius Jonas Paslauskas pasveikino į renginį susirinkusius vaikus ir jų tėvelius, neseniai susikūrusį Oslo lietuvių folkloro ansamblį „Gabija“ ( vadovai Jelena ir Skirmantas Valiuliai) ir padėkojo Oslo lituanistinės mokyklos „Gintaras“ bendruomenei ir vadovei Jolantai Markevičienei už bendradarbiavimą organizuojant „Advento Rytmetys’19“. Susirinkę vaikai kartu su tėveliais papuošė gyvą žaliaskarę eglę pačių gamintais žaisliukais.
Reportažas iš vykusio renginio: http://https://youtu.be/vkaV3K5YqmE