*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoje įžiebta Kalėdų eglutė

Gruodžio 6 d. Lietuvos ambasadoje Osle surengta Kalėdų šventė Norvegijos lietuvių vaikams bei jų tėveliams.

Oslo lietuvių bendruomenės lituanistinės mokyklos „Gintaras“ ir Sarpsborge veikiančio Gimtosios kalbos ugdymo centro mokytojos savo mokiniams surengė kalėdinių žaisliukų dirbtuves. Savo gamybos žaislais papuošę šventinę eglutę vaikai sulaukė Kalėdų senelio dovanų. Ambasadorė Izolda Bričkovskienė įžiebė eglutę ir kartu su Kalėdų seneliu pasveikino susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis.