*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoje – Mokytojo dienos minėjimas

Spalio 11 d. Lietuvos ambasadoje Osle įvyko Tarptautinės mokytojo dienos minėjimas, kuriame pagerbti Norvegijos lituanistinių mokyklėlių pedagogai.

Minėjimo dalyvius pasveikinusi ambasadorė Izolda Bričkovskienė dėkojo mokytojams už jų didžiulį indėlį tobulinant Norvegijos lietuvių vaikų gimtosios kalbos įgūdžius ir supažindinant juos su Lietuvos istorija bei tradicijomis. Minėjime taip pat surengtas Oslo lituanistinės mokyklos „Gintaras“ mokinių pasirodymas.