*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoje Osle vyko Norvegijos lietuvių bendruomenių tarybos metinis suvažiavimas

Balandžio 6 - ąją Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje vyko Norvegijos lietuvių bendruomenių tarybos metinis suvažiavimas, kurio metu buvo aptarta 2018 m. tarybos veikla, Pasaulio Lietuvių Bendruomenės rinkimų kampanija #MūsųMetasDABAR ir ateities planai.

Ambasadorius Jonas Paslauskas pasveikino visus susirinkusius ir džiaugėsi Norvegijos lietuvių bendruomenių iniciatyva ir nuveiktais darbais, skatino daugiau bendradarbiauti bendruomenes su vietos valdžia, garbės konsulais ir toliau palaikyti glaudų ryšį su ambasada. Ambasadorius pabrėžė, kad lietuvių potencialą reikia labiau realizuoti ne tik Lietuvos, bet ir Norvegijos mastu. „Svarbu, kad širdyje visada būtumėte kartu su Lietuva. Jūsų sėkmė yra svarbi ir Lietuvai. “, – suvažiavimo metu  sakė J. Paslauskas. 

Taip pat ambasados komanda pristatė keletą naujų projektų: bendrą ambasados, lietuvių bendruomenių ir lituanistinių mokyklų renginių kalendorių, naujienlaiškį, ambasados ir Norvegijoje gyvenančių lietuvių iniciatyva sukurtą rinkiminį filmuką, kviečiantį dalyvauti rinkimuose ir referendumuose. Filmuką galite rasti čia: https://bit.ly/2U2dMCq

Šie projektai gerintų komunikaciją tarp lietuvių bendruomenių, didintų jų matomumą ir svarbą Norvegijoje.