Ambasadoje paminėta Tarptautinė mokytojo diena
Spalio 1 d. Lietuvos ambasadoje Osle surengtas Tarptautinės mokytojo dienos minėjimas, kuriame pagerbtos Norvegijos lituanistinių mokyklėlių pedagogėms padėkota už jų svarbų indėlį stiprinant šioje šalyje įsikūrusių lietuvių vaikų gimtosios kalbos įgūdžius. Į minėjimą atvykusios Lietuvių kalbos instituto direktorė prof. dr. Jolanta Zabarskaitė ir instituto mokslo darbuotoja doc. dr. Aurelija Tamulionienė supažindino renginio dalyvius su lietuvių kalbos mokymo ir išlaikymo daugiakalbėje aplinkoje patarimais bei aktualijomis.
Ambasadorė Izolda Bričkovskienė dėkojo mokytojoms už jų svarbų indėlį stiprinant Norvegijoje įsikūrusių lietuvių vaikų gimtosios kalbos įgūdžius. Lituanistinių mokyklėlių darbuotojas savo muzikiniais pasirodymais pasveikino jų mokiniai bei Oslo lietuvių choras „Marios“.