*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoje papuošta Kalėdų eglutė

Gruodžio 3 d. Lietuvos ambasadoje Osle įvyko Drameno lituanistinės mokyklos „Žilvinas“ surengta Kalėdų šventė, į kurią susirinko gausus šios mokyklos mokinių ir jų tėvelių būrys.

Atlikę šventinę programą ir savo gamybos žaislais papuošę eglutę vaikai sulaukė Kalėdų senelio dovanų. Be to, vyresniesiems „Žilvino“ mokiniams surengta ekskursija po ambasadą, kurios metu ambasadorė Izolda Bričkovskienė ir ambasados diplomatai pasakojo apie mūsų šalies atstovybės Norvegijoje veiklą.