Ambasadoje surengta Norvegijos lietuvių menininkės kūrinių paroda
Spalio 18 d. Lietuvos ambasadoje Osle įvyko Norvegijos lietuvių menininkės Vidos Pežinskienės tapybos darbų paroda.
Jau keletą metų Norvegijoje gyvenanti tautietė kuria laisvalaikiu. Nemažą dalį V. Pežinskienės darbų įkvėpė vaizdinga šios šalies gamta.
Lietuvos ambasada Norvegijoje numato ir ateityje prisidėti prie vietos lietuvių menininkų kūrybos pristatymo.