Ambasadoje veikia fotografijos paroda
Kovo 5 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle atidaryta Norvegijoje gyvenančio lietuvių fotografo Povilo Stanio kūrinių paroda „Black&White“. Ją bus galima aplankyti iki kovo 18 d. – darbo dienomis nuo 13 iki 16 val. Maloniai kviečiame!
Į pirmosios asmeninės P. Stanio parodos atidarymą susirinkę Oslo ir aplinkinių apskričių lietuviai turėjo galimybę susipažinti su juodai balta akto fotografija, pasigrožėti Erikos Jakomaitės atliktomis šokio kompozicijomis.
P. Stanio fotografijose atskleidžiami jausmai, veiksmas, plastika, tobulumas, žmogaus kūno savitumas. Autoriaus teigimu, klasikinės juoda ir balta spalvos asocijuojasi su rimtumu, profesionalumu, prabanga, tokių spalvų nuotraukos išryškina daugiau detalių, tekstūrą, formas ir linijas.
Lietuvos ambasada Norvegijoje numato ir ateityje prisidėti prie vietos lietuvių menininkų kūrybos pristatymo.