Ambasadorės susitikime su Stortingo pirmininku – dėmesys dvišaliam parlamentiniam bendradarbiavimui
Lapkričio 19 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Norvegijos Karalystėje Izolda Bričkovskienė susitiko su šios šalies parlamento – Stortingo – pirmininku Olemic Thommessen.
Netrukus 150 m. jubiliejų švęsiančiuose Stortingo rūmuose vykusiame susitikime aptartos dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo aktualijos, pabrėžtas parlamentų vaidmuo plėtojant ryšius tarp šalių. Ambasadorė dėkojo už ilgalaikę Stortingo paramą Lietuvos Respublikos Seimui, atkreipė dėmesį į Lietuvos parlamentarų suinteresuotumą toliau bendradarbiauti su Norvegijos kolegomis. Stortingo vadovas labai teigiamai įvertino Lietuvos pažangą nuo Nepriklausomybės atkūrimo, taip pat pritarė būtinybei toliau stiprinti Lietuvos ir Norvegijos ryšius.