Ambasadorės vizitai Trondheime ir Stavangeryje
Kovo 10-11 d. Lietuvos ambasadorė Norvegijoje Izolda Bričkovskienė lankėsi Trondheime ir Stavangeryje. Vizito Trondheime metu ambasadorė susitiko su politikos, mokslo ir verslo atstovais, bendravo su vietos lietuviais, o Stavangeryje dalyvavo lietuvių bendruomenės renginyje.
Trondheime ambasadorę I. Bričkovskienę priėmė šio svarbiausio Vidurio Norvegijos miesto vicemerė Hilde Opoku ir čia įsikūrusio didžiausio šalyje Norvegijos technikos ir gamtos mokslų universiteto rektorius Gunnar Bovim. Taip pat surengti Lietuvos ambasadorės vizitai į didžiausią Skandinavijoje nepriklausomą mokslinių tyrimų organizaciją SINTEF bei regioninį banką „SpareBank 1 SMN“. Be to, susitikime su Trondheime pagrindinę būstinę turinčios Norvegijos darbo inspekcijos direktore Ingrid Finboe Svendsen aptartas abiejų šalių atitinkamų institucijų bendradarbiavimas, galimybės jį plėtoti. Daugelis aktualių klausimų taip pat aptarta Lietuvos garbės konsulate Trondheime įvykusiame ambasadorės susitikime su Triondelago lietuvių bendruomenės „Baltai“ atstovais.
Viešėdama Stavangeryje kovo 11 d. ambasadorė dalyvavo Rogalando lietuvių bendrijos surengtoje tautinių regionų šventėje su Zita Kelmickaite, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.