*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadorės vizitas Ši savivaldybėje

Gruodžio 16 d. Lietuvos ambasadorė Norvegijoje Izolda Bričkovskienė lankėsi Ši komunoje (savivaldybėje), kur susitiko su mere Tuva Moflag ir administracijos vadovu Audun Fiskvik.

Susitikimo metu Ši komunos merė pristatė ambasadorei ambicingus plėtros planus, gerokai padidinsiančios šios netoli Oslo esančios savivaldybės patrauklumą gyventojams ir verslui. Pokalbyje taip pat aptartos Ši lietuvių gyvenimo ir darbo sąlygos, paprašyta komunos administracijos paramos užtikrinant jų švietimo ir kultūros poreikius.

Įvairiose į rytus nuo Oslo esančiose komunose įsikūrę lietuviai yra susivieniję į bendriją „Pinavija“, veikia bendrijos įsteigta lituanistinė mokyklėlė „Lašelis“.