*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Ambasadoriaus Jono Paslausko kreipimasis į tautiečius

Dalinamės Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jono Paslausko pranešimu apie ambasados veiklą, ambasados ir savanorių iniciatyvas padedant įveikti sudėtingą COVID-19 viruso sąlygotą laikotarpį ir apie lietuvių įvaizdį Norvegijoje.

Ambasada artėjančių Šv. Velykų proga linki išlikti sveikais, kantriais ir prisidėti prie kovos prieš COVID-19 virusą laikydamiesi, tiek Lietuvos, tiek Norvegijos vyriausybių rekomendacijų ir reikalavimų.

Ambasadoriaus pranešimą rasite: https://bit.ly/2Rt25WH