*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Fotografijų parodos atidaryme – susitikimas su Seimo nariu Ž. Pavilioniu

Lapkričio 30 d. Lietuvos ambasadoje Osle atidaryta Norvegijoje gyvenančių lietuvių fotografijų paroda „Mano Lietuva“, skirta artėjančiam Lietuvos Respublikos Šimtmečiui. Į parodos atidarymą atvyko Naujamiesčio rinkimų apygardoje, kurioje balsuoja ir užsienio lietuviai, išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo narys Žygimantas Pavilionis.

Po atidarymo vykusiame susitikime su parlamentaru diskutuota dvigubos pilietybės, socialinės atskirties, užsienio politikos ir kitomis aktualiomis temomis.

 

Lietuvos diplomatinės atstovybės ir Norvegijos lietuvių fotoklubo surengta paroda veiks iki gruodžio 15 d., ją galima aplankyti ambasados darbo valandomis.