Klaipėdos universiteto burlaivis „Brabander“ pasiekė Norvegijos Karalystės krantą
Lietuvos Respublikos ambasados kolektyvas, Norvegijoje gyvenantys lietuviai ir choras „Marios“ pasitiko į Tonsbergo uostą atplaukusį Klaipėdos universiteto mokomąjį burlaivį „Brabander“ ir pasveikino įgulos narius sėkmingai pasiekusius Norvegijos krantą.
Burlaivis Klaipėdos uostą paliko birželio 25 d., o apiplaukęs Islandiją į gimtąjį uostą planuoja grįžti rugsėjo 10 d. Burlaivio kapitonas Valdemaras Vizbaras papasakojo apie ekspedicijos tikslus, aprodė burlaivį. Gausus būrys laivą pasitikusių lietuvių džiaugėsi, kad aplankė laivą, kuris vykdo labai gražią misiją – supažindina pasaulį su Lietuva, kaip jūrine valstybe. Ambasadorė burlaivio kapitonui palinkėjo palankaus vėjo ir svetingų uostų.