Kviečiame į diskusiją „Ar išeivijos vaikai dalyvaus Lietuvos ateities kūrime?"
Š. m. kovo 15 d. 18 val. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje kviečia visus lietuvius atvykti į susitikimą su politiku, diplomatu, Seimo nariu dr. ŽYGIMANTU PAVILIONIU. Buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai, turintis didelę diplomatinę patirtį, aktyviai pasisakantis užsienio lietuviams aktualiomis temomis, pasidalins savo mintimis diskusijoje ,,AR IŠEIVIJOS VAIKAI DALYVAUS LIETUVOS ATEITIES KŪRIME?’’.
Pakalbėsime užsienio lietuviams aktualiais klausimais:
- Kaip ugdyti vaikus asmenybėmis, patriotais ir piliečiais?
- Ar užsienyje užaugusi Lietuva yra tokia pati?
- Ar pakankamai investuojame į lietuvybės išsaugojimą?
- Kaip laimėti referendumą dėl ateities?
- Deginame ar tiesiame tiltus tarp Pasaulio lietuvių?
Galite iš anksto siūlyti klausimus pranešėjui: el.paštu: amb.no@urm.lt
Renginio vieta: Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje, Dronningens gate 3, 0152 Oslo.
Renginio moderatorius: Mantas Simaitis
Būtina registracija į renginį. Vietų skaičius – ribotas.
Į renginį galite registruotis paspaudę nuorodą --> čia.
Lauksime atvykstant!