*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kviečiame į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą

Oslo lietuvių bendruomenė ir Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje kviečia tautiečius paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginys ambasadoje vyks kovo 19 d. 16 val.

Kovo 11-ajai skirto renginio programoje – prof. dr. Alfredo Bumblausko paskaita „Kovo 11­-oji, Vasario 16-­oji, Liepos 6-­oji: Lietuvos valstybės istorijos viršukalnės“ ir žurnalistės Editos Mildažytės knygos „Pasimatymas su Lietuva“ pristatymas. Renginio metu taip pat debiutuos Oslo lietuvių choras.

 

Kovo 20 d. 11 val. prof. dr. A. Bumblauskas ir E. Mildažytė lankysis Oslo lietuvių bendruomenės lituanistinėje mokykloje „Gintaras“. Vyresniųjų klasių moksleiviams profesorius ves pamoką „Lietuvos istorija vaikiškai“, o su mažaisiais mokinukais bendraus E. Mildažytė.