*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kviečiame į parodos atidarymą ir susitikimą su Seimo nariu

Lapkričio 30 d. 18 val. Lietuvos ambasadoje Osle bus atidaryta Norvegijoje gyvenančių lietuvių fotografijų paroda „Mano Lietuva“, skirta artėjančiam Lietuvos Respublikos Šimtmečiui.

Į parodos atidarymą atvyksta Naujamiesčio rinkimų apygardoje, kurioje balsuoja ir užsienio lietuviai, išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo narys Žygimantas Pavilionis. Maloniai kviečiame dalyvauti atidaryme ir susitikime su parlamentaru.

 

Nuotrauka - Gintaro Viburio