Kviečiame į parodos atidarymą ir susitikimą su Seimo nariu
Lapkričio 30 d. 18 val. Lietuvos ambasadoje Osle bus atidaryta Norvegijoje gyvenančių lietuvių fotografijų paroda „Mano Lietuva“, skirta artėjančiam Lietuvos Respublikos Šimtmečiui.
Į parodos atidarymą atvyksta Naujamiesčio rinkimų apygardoje, kurioje balsuoja ir užsienio lietuviai, išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo narys Žygimantas Pavilionis. Maloniai kviečiame dalyvauti atidaryme ir susitikime su parlamentaru.
Nuotrauka - Gintaro Viburio