*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVIŲ, STUDIJUOJANČIŲ NORVEGIJOJE, DĖMESIUI!

 
2009 m. lapkričio 7 d. 13 val. visų Norvegijoje studijuojančių lietuvių maloniai laukiame LR ambasadoje Osle (Dronningens gate 3). Kviečiame visus studijuojančius, neseniai studijas baigusius bei dar tik apie mokslus galvojančius lietuvius į antrąjį susitikimą.
 
Ką veiksime? Susipažinsime, pasidalinsime bendrais džiaugsmais ir problemomis.
 
Nepamirškite apie renginį pasakyti draugams ir pažįstamiems!
 
Registracija iki š.m. lapkričio 2 d. el. paštu amb.no@urm.lt arba tel. 22 12 92 09
 
LR ambasada Osle