Lithuanian-Norwegian Local Partnership: a Call to Action
Gruodžio 13 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje įvyko pirmasis „Lietuvių dienų Norvegijoje 2019“ renginys.
Susirinkusios Lietuvos ir Norvegijos savivaldų bei regionų merus ir vicemerus, Lietuvos Respublikos garbės konsulus Norvegijoje bei abiejų valstybių Rotary verslo klubų atstovus pasveikino ambasadorius Jonas Paslauskas. Renginio tikslas pakelti Lietuvos ir Norvegijos savivaldų ir regionų partnerystę bei bendradarbiavimą verslo, kultūros ir kitose srityse, į kokybiškai naują lygmenį. Renginys organizuotas bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybių asociacija ir Norvegijos vietos ir regioninės valdžios asociacija.
Anot Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jono Paslausko, Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės bendradarbiavimas vyriausybiniu lygiu yra puikus, tačiau matome, kad per 30 m. Lietuvos ir Norvegijos savivaldų susitarimai yra išblėsę, todėl „Lietuvių dienų Norvegijoje 2019“ tikslas – duoti impulsą bendradarbiavimui tarp savivaldybių, padėti atrasti perspektyvas, kurios būtų naudingos ir lietuvių bendruomenėms Norvegijoje.
Reportažas iš renginio: https://bit.ly/38K8NPa
Daugiau renginio akimirkų (nuotraukų autorė Gintarė Rabikauskytė): https://bit.ly/2RZIyON