*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LITUANISTINĖ SEKMADIENINĖ MOKYKLA "GINTARAS" PAKVIETĖ MOKSLEIVIUS Į NAUJUS MOKSLO METUS

2007 m. rugsėjo mėn. 2 d. Osle moksleivius į naujus mokslo metus pakvietė sekmadieninė lituanistinė mokykla “Gintaras”.  Plačiau apie lituanistinę mokyklą “Gintaras” skaitykite Norvegijos lietuvių bendrijos internetiniame tinklalapyje.