LR AMBASADA KVIEČIA Į STUDENTŲ SĄSKRYDĮ!
LIETUVIŲ, STUDIJUOJANČIŲ NORVEGIJOJE, DĖMESIUI!
KVIEČIAME JUS Į SĄSKRYDĮ!
Kas vyks? Visų Norvegijoje studijuojančių lietuvių susitikimas. Kviečiame visus studijuojančius, neseniai baigusius ir apie mokslus galvojančius tautiečius
Kada renkamės? Šeštadienį, 2008 m. spalio 25 d.
Kur? LR ambasadoje Norvegijoje, Dronningens gt. 3, Oslo
Ką veiksime? Susipažinsime, pasidalinsime bendrais džiaugsmais ir problemomis, maloniai pabendrausime. Jūsų lauks svečiai iš Lietuvos – „LT Identity“.
Ir dar... Kviečiame muzikuojančius, dainuojančius, ar kitokių gabumų turinčius atsiliepti ir prisidėti prie sąskrydžio programos rengimo.
Nepamirškite apie sąskrydį pasakyti lietuviams draugams ir nepraleiskite progos susitikti su bendraminčiais!
Dalyvius registruosime ir pasiūlymų dėl renginio programos lauksime tel. 22 12 92 09 arba e-paštu amb.no@urm.lt
LR ambasada Osle