LR AMBASADOJE NORVEGIJOJE VYKO VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS
Vasario 16-ąją, LR ambasadoje Norvegijos Karalystėje surengtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas, į kurį gausiai susirinko Norvegijos lietuvių bendrijos atstovai. Renginio metu buvo atidaryta Darijos Sapoženkovos-Hauge dailės darbų paroda, smuikininkė Diana Moisejenkaitė atliko keletą kūrinių smuiku. Taip pat buvo pasveikinta „Norvegijos metų lietuvio“ nominacijos nugalėtoja Vita Čepauskė. LR ambasada Norvegijos Karalystėje



