*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

MINISTRAS PIRMININKAS GEDIMINAS KIRKILAS PIRMADIENĮ, SPALIO 29 D., ATVYKO Į NORVEGIJĄ

Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas pirmadienį, spalio 29 d., atvyko į Norvegiją, kur dalyvauja Šiaurės ir Baltijos šalių Ministrų Tarybos Ministrų Pirmininkų (NB8) susitikime. NB8 grupės susitikimuose dalyvauja Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos atstovai.

Šiaurės ir Baltijos šalių vyriausybių vadovai susitikimo Osle metu aptars reikšmingas regionui ir pasauliui klimato kaitos problemas, santykius su Rusija ir Europos kaimynystės politikos rytinių kaimyninių valstybių atžvilgiu aspektus. Į Vilnių Premjeras išvyks antradienį ryte.