MOKSLO METŲ PRADŽIA LITUANISTINĖJE MOKYKLOJE „Gintaras“
Kviečiame visus mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, jų tėvelius ir kitus šeimos narius į mokslo metų pradžios šventę „Gintaro“ lituanistinėje mokykloje. Šventė vyks šį sekmadienį, rugsėjo 6 d. 12-15 val. adresu: Engebråten m-la, Kapellveien 120, 0493 Oslas.
Per žemę vėl rugsėjis eina…
Ir vėl girdžiu jo skambią dainą,-
Jai pritaria skardus varpelis.-
Žiedų žiedais nuklotas kelias.
Ir eina juo – seni, jauni:
Rugsėjo lapų šnaresy
Girdžiu žinių troškimo aidą,-
Jaunystės nerimą palaidą.
(A. Miltenienė. Gyvenimo sėja)
ŠVENTĖS PROGRAMA
- LR Ambasadoriaus, NLB pirmininko, mokytojų sveikinimai
- Improvizuota šventinė programa „Draugystės rugsėjis“
- Tėvelių susirinkimas (mokinių sąrašų surašymas, pamokų/ užsiėmimų tvarkaraščio sudarymas, mokymo planų pristatymas/ aptarimas, mokyklos renginių plano sudarymas, tėvų komiteto išrinkimas, kiti klausimai)
- Europos lituanistinių mokyklų sąskrydžio „Draugystės tiltas 2009“ įspūdžiai
- Vaišės, žaidimai, bendravimas (tėvelių prašome pasirūpinti užkandžiais bendram vaišių stalui)
Vita Čepauskė
NLB lituanistinės mokyklos „Gintaras“ koordinatorė
www.bendrija.com