Nacionalinė viktorina Osle
Jau trečius metus iš eilės Osle vyko žinių patikrinimo konkursas apie Lietuvą - Nacionalinė viktorina, kurią vedė visų lietuvių Norvegijoje pamėgtas protų mūšio vedėjas Mantas Simaitis Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje. Šiais metai viktorina skirta pažymėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.
Prieš prasidedant viktorinai ambasadorius Jonas Paslauskas susirinkusius pasveikino su artėjančia švente ir palinkėjo ne tik sėkmės, bet ir sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų apie Lietuvą! Atvykę į viktoriną dalyviai turėjo atsakyti net į 240 klausimų apie Lietuvą, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip gamta, kultūra, tradicijos, sportas. Šiemet Nacionalinėje viktorinoje pirmąją vietą užėmė Dalia Paslauskienė, antrąją – Marius Sapkauskas, o trečiąją – Mantas Simaitis. Nacionalinė viktorina vyko ne tik Lietuvoje, bet ir kituose pasaulio miestuose, kuriuose gyvena lietuviai, Oslas yra tarp pirmaujančių užsienio miestų.