*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Norvegijos lietuviai ambasadai padovanojo pianiną

Lietuvos ambasadą Osle pasiekė Norvegijos lietuvių dovana – pianinas. Tikimasi, kad šis instrumentas praturtins bei paįvairins ambasadoje organizuojamus renginius.

Priimdama šią ypatingą dovaną ambasadorė I. Bričkovskienė dėkojo visiems prie iniciatyvos prisidėjusiems Norvegijoje gyvenantiems tautiečiams. Spalio 18 d. surengtos dovanos įteikimo ceremonijos metu ambasadorė kartu su bendruomenės atstove Vita Čepauske prie instrumento pritvirtino dovanojimo faktą įamžinančią lentelę.