Norvegijos lietuviai rašė Nacionalinį diktantą
Vasario 27 d. į Lietuvos ambasadą Osle susirinkę Norvegijoje gyvenantys lietuviai dalyvavo tradiciniame Nacionalinio diktanto konkurse.
Šiais metais viešosios įstaigos Pilietinės minties instituto organizuojamame konkurse patikrinti gimtosios kalbos žinias nutarė 17 Norvegijos lietuvių, besivaržiusių raštingiausio užsienio lietuvio kategorijoje. Jų darbai per Užsienio reikalų ministeriją perduoti Nacionalinio diktanto organizatoriams.
Plačiau apie projektą – interneto svetainėje www.diktantas.lt.